info@gucbirjenerator.com 0 216 312 79 79

Periyodik Bakım


Satın alacağınız ya da aldığınız jeneratör setinin sorunsuz ve performanslı çalışabilmesi adına aylık periyodik bakım anlaşması yapmanızı öneririz.  Aylık periyodik bakım ile jeneratörünüzde oluşabilecek arızalar önceden görülerek, bir kesinti anında jeneratörünüzün arıza yapıp sizi mağdur etmesini engellemiş olursunuz.

Periyodik bakım yaptıran müşterilerimiz olası arızalarda ücretsiz servis aldıkları gibi, kullanılan malzeme ücretlerini de %10 indirimli öderler. Ayrıca yıllık yapılması gereken genel bakımlarda kullanılan malzeme ücretlerini de yine aynı şekilde %10 indirimli öderler.

Periyodik bakıma gelen servisimiz jeneratör testleri, gözle kontrol, teknik kontrol, yakıt kontrolü, jenerator temizliği yaparak yapılması gerekenleri müşteri onayından sonra yapar ya da müşterimizi bilgilendirir.

Apartmanlar ve kamu kurumları için özel olarak hazırlamış olduğumuz periyodik bakım fiyatlarımızı ve ürünlerimizi görmeden periyodik bakım anlaşması yapmamanızı öneririz. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli.

© 2019 Dizel Jeneratör
Online : 1
Bugün Tekil : 21
Bugün Çoğul : 45
Dün Tekil : 20
Dün Çoğul : 95
Toplam Tekil : 7613
Toplam Çoğul : 152629